• Oyunlar

  • Futbol Oyunları

  • Galatasaray ve Kralı Burak Yılmazı ne kadar takip ediyorsunuz Oyunu

  • Galatasaray ve Kralı Burak Yılmazı ne kadar takip ediyorsunuz Oyunu - Futbol Oyunları Oyna

Galatasaray ve Kralı Burak Yılmazı ne kadar takip ediyorsunuz

Galatasaray maçlarını takip edenlerin çok seveceği bir oyundur. Galatasaray maçlarında, kralımız Burak Yılmaz'ın girdiği pozisyonların nasıl sonuçlandığını takip edenler zaten çok iyi bileceklerdir. Gol, aut, direk, kaleci gibi oluşabilecek durumları bilmeniz gerekecek bu oyunumuzda. Burak Yılmazın girdiği pozisyonların sonuçlarını her doğru bildiğinizde 100 puan alacak yanlışlarınızda ise eksi puan alacaksınız. Bakalım Galatasaray'ı ne kadar takip etmişsiniz ve ne kadar puan alacaksınız. İyi Eğlenceler.
Tuşlar
Galatasaray ve Kralı Burak Yılmazı ne kadar takip ediyorsunuzGalatasaray ve Kralı Burak Yılmazı ne kadar takip ediyorsunuzFutbol Oyunları01 Eylül 2014 03:15OYUNU OYNA
Reklam
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.