Hain Yarış

Işıkları Kapat !
Oyun yüklenirken lütfen bekleyin. Oyun yüklenirken facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Oyunu oynadıktan sonra yorumlarınızı bırakabilir, üye olarak AkrepOyun Timeline'da yerinizi alabilir, kanalınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynadıktan sonra facebook, twitter ve google plus hesaplarınız ile beğenip, paylaşabilirsiniz.
BU OYUNA PUAN VER !
4,50
Oyunuz :
Toplam 147 kez oylandı.
  • 107
  • 24
  • 5
  • 4
  • 7
OYUN TUŞLARI
Hain Yarış oyununda arabanızı Yön Tuşları ile kontrol edebileceğiniz gibi W, A, S, D tuşları ile de kontrol edebilirsiniz. Yukarı ve W tuşları ile arabanızı hızlandırabilir, Aşağı ve S tuşları ile aracınızı durdurabilir ve geri geri gitmesini sağlayabilir, İleri ve D tuşu ile aracınızı öne doğru takla attırabilir, Geri tuşu ve A tuşu ile aracınızı geriye doğru takla attırabilirsiniz. BOŞLUK tuşu bölümlerde tamamlamanız gereken görevler için zıplayabilirsiniz. Hain Yarış oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.
YORUMLAR
HATA MI ALIYORSUNUZ ? Aşağıdaki eklentilerin kurulu olduğundan emin olun. Resimlere tıklayarak eklentileri kurabilirsiniz.
Unity Shockwave Flash
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.