Karlar Ülkesinin Prenseslerini Giydir

Karlar Ülkesinin Prenseslerini Giydir oyunu flash oyunlar arasında oynanabilecek en güzel giysi giydirme oyunlarındandır. Çok izlenen çizgi film Karlar Ülkesi'nin farklı bir oyunu karşınızda. Oyunda karlar ülkesi prenseslerini en şık olacakları şekilde giydirmemiz gerekiyor. Oyunda öncelikle prenseslerimizden Elsa'yı daha sonra da Anna'yı giydirmemiz gerekiyor. Bakalım prensesleri en şık hale kimler getirebilecek. İyi oyunlar.
Tuşlar
Karlar Ülkesinin Prenseslerini GiydirKarlar Ülkesinin Prenseslerini GiydirGiysi Giydirme Oyunları25 Eylül 2014 06:45OYUNU OYNA
Reklam
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.