Lanetli Ulus

Işıkları Kapat !
Oyun yüklenirken lütfen bekleyin. Oyun yüklenirken facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Oyunu oynadıktan sonra yorumlarınızı bırakabilir, üye olarak AkrepOyun Timeline'da yerinizi alabilir, kanalınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynadıktan sonra facebook, twitter ve google plus hesaplarınız ile beğenip, paylaşabilirsiniz.
BU OYUNA PUAN VER !
4,26
Oyunuz :
Toplam 50 kez oylandı.
  • 27
  • 14
  • 6
  • 1
  • 2
OYUN TUŞLARI
Mouse ve yön tuşları ile ana karakteri yönlendirebilirsiniz. Mouse ile kamera açısını ayarlayıp, Yukarı, Aşağı, Sağ, Sol ya da W, A, S, D tuşları ile karakteri yönlendirebilirsiniz. F tuşu ile kapıları açıp, silahları ve can paketlerini alabilirsiniz. R tuşu ile silahınızda şarjörü yenileyebilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Mevcut silahlarınız arasında geçiş için 1, 2, 3 tuşlarını kullanabilirsiniz.
YORUMLAR
HATA MI ALIYORSUNUZ ? Aşağıdaki eklentilerin kurulu olduğundan emin olun. Resimlere tıklayarak eklentileri kurabilirsiniz.
Unity Shockwave Flash
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.