Süper Mario

Işıkları Kapat !
Oyun yüklenirken lütfen bekleyin. Oyun yüklenirken facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Oyunu oynadıktan sonra yorumlarınızı bırakabilir, üye olarak AkrepOyun Timeline'da yerinizi alabilir, kanalınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynadıktan sonra facebook, twitter ve google plus hesaplarınız ile beğenip, paylaşabilirsiniz.
BU OYUNA PUAN VER !
3,33
Oyunuz :
Toplam 15 kez oylandı.
  • 5
  • 2
  • 4
  • 1
  • 3
OYUN TUŞLARI
Süper Mario oyununu YÖN Tuşları ve BOŞLUK tuşu ile oynayabilirsiniz. İleri tuşu ile Mario'yu ileriye doğru hareket ettirebilir, Geri Tuşu ile Mario'yu geriye doğru hareket ettirebilirsiniz. Yukarı Tuşu ile Mario'yu zıplatabilir, Aşağı tuşu ile eğilebilirsiniz. Mario ile ateş etmek için çiceği aldıktan sonra BOŞLUK tuşunu kullanabilirsiniz.
YORUMLAR
HATA MI ALIYORSUNUZ ? Aşağıdaki eklentilerin kurulu olduğundan emin olun. Resimlere tıklayarak eklentileri kurabilirsiniz.
Unity Shockwave Flash
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.