Üye Olmanın Avantajları
Akrep Oyun son geliştirmeleri ile birlikte yalnızca Türkiye'nin değil, Dünyanın en gelişmiş ve en sosyal oyun sitesi olmuştur. Sürekli yenilenen ve sürekli geliştirilen alt yapısı ile kullanıcılarına eşsiz bir oyun deneyimi sunan akrep oyun, şimdi sizlere üye olup kendi oyun kanalınızı açma, oyun severleri takip etme ve takipçiler kazanma gibi gelişmiş sosyal fırsatlar sunmaktadır. Akrep oyun'a üye olarak size özel tanımlanacak akrep oyun kanalınızda, sevdiğiniz oyunları ve oyun videolarını paylaşabilirsiniz. Oyladığınız, oynadığınız, yorum yaptığınız, favorilerinize eklediğiniz tüm oyunları ve oyun videolarını kanalınız üzerinden takipçilerinize sunmanıza olanak sağlıyor. Kanalınızın popülerliğini arttırarak Akrep Oyun'un en çok görüntülenen kanallar listesinde yer alabilir, en çok oyunu siz oynayarak Akrep Oyun en çok oyun oynayanlar bölümüne adınızı yazdırabilirsiniz. Oyun Haberleri, Oyun Videoları, Flash Oyunlar ve Blog dahil olmak üzere tüm Akrep Oyun sistemlerine tek bir üyeliğiniz ile ulaşabilecek ve takipçilerinizle paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Ayrıca üyeliğiniz üzerinden Akrep Oyun Blog sitesinde, blog yazılarınızı da paylaşabilecek hem kanalınız üzerinden takipçilerinize ulaşabilecek, hem de Akrep Oyun Blog takipçilerine ulaşabileceksiniz.

Tüm bu özelliklere ve hatta daha da fazlasına sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey 1 dakikanızı ayırarak Akrep Oyun'a üye olmak.
KİŞİSEL BİLGİLER
Adınız Soyadınız
Kanal Adresi (örnek: akrep)
Email Adresiniz
Email Adresiniz (tekrar)
Profil Resminiz
Doğum Tarihiniz
GÜVENLİK
Şifreniz
Şifreniz Tekrar
  • Akrep Oyun Üye Ol
  • Akrep Oyun Üye Ol
  • Akrep Oyun Üye Ol
  • Akrep Oyun Üye Ol
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.