Zombi Katliamı Çılgın Araba-Hileli

Işıkları Kapat !
Oyun yüklenirken lütfen bekleyin. Oyun yüklenirken facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Oyunu oynadıktan sonra yorumlarınızı bırakabilir, üye olarak AkrepOyun Timeline'da yerinizi alabilir, kanalınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynadıktan sonra facebook, twitter ve google plus hesaplarınız ile beğenip, paylaşabilirsiniz.
BU OYUNA PUAN VER !
4,10
Oyunuz :
Toplam 31 kez oylandı.
  • 21
  • 1
  • 2
  • 5
  • 2
OYUN TUŞLARI
Yön tuşları ile zombileri öldüreceğiniz arabanızı kontrol edebilirsiniz. Boşluk tuşu ile kullandığınız araç ile zıplayabilirsiniz. 1 ve 2 tuşları hileleri aktif eder. 1 tuşu ile benzin hilesini aktif ederek aracınızın benzininin bitmesini önleyebilirsiniz. 2 tuşu ile para hilesini aktif edebilir, aracınıza motor, nitro gibi özelliklerde bu parayı kullanabilir ya da daha yeni araçlar alabilirsiniz.
YORUMLAR
HATA MI ALIYORSUNUZ ? Aşağıdaki eklentilerin kurulu olduğundan emin olun. Resimlere tıklayarak eklentileri kurabilirsiniz.
Unity Shockwave Flash
AKREPOYUN HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun.com sizler için yapılan en güzel ve en iyi oyunları bir sitede topladı.Akrep Oyun sitesinde bulunan oyunlar, oyunu yapan yapımcısına aittir. Akrep oyun bedava oyunların bir arada toplandığı tamamen ücretsiz bir oyun sitesidir.Oyun yapan yapımcısına aittir. Araba Oyunları, Kız Oyunları, 3D Oyunlar, Yetişkin Oyunları,Futbol Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları gibi birbirinden güzel kategorilerde en güzel flash oyunları sizlere sunmaktayız.Her gün güncellenen, en yeni oyunlar Akrep Oyun'da sizleri bekliyor.